Agent u korisničkoj podršci na talijanskom jeziku (m/ž)

Nepuno radno vrijeme, Puno radno vrijeme
Stalni radni odnos
Rad od kuće: Da
Potrebna stručna sprema: Srednja škola
Bez radnog iskustva
Znanje jezika: Drugi

U potrazi smo za komunikativnim i vedrim kandidatima koji žele raditi u uspješnoj kompaniji u odjelu korisničke podrške u Puli.

Posao se nudi kandidatima koji aktivno pričaju talijanski jezik te traže dugoročan posao.

S obzirom da je posao moguće raditi od kuće, dobrodošli su kandidati iz cijele Hrvatske.

OPIS POSLA:

komunikacija s govornicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata
pružanje korisničke podrške u sektoru telekomunikacija

UVJETI:

dobro poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu (razina B2/C1)
poznavanje rada na računalu
multitasking
odlične komunikacijske vještine

NUDI SE:

stabilan i dugoročan posao
mogućnost rada od kuće
mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme
rad u smjenama
plaćena edukacija (u uredu ili online)
plaća od 800 eura do 850 eura netto
omogućena oprema za rad ukoliko se radi od kuće
mogućnost napredovanja

Prijave na linku: https://www.myfides.eu/hr/oglasi/957/agent-u-korisnickoj-podrsci-na-talijanskom-jeziku/

Informacije na broju +385913838329

BRZA PRIJAVA

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.