Automehaničari za rad u više njemačkih gradova

Za klijenta iz Njemačke zapošljavamo automehaničare, autoelektričare i pomoćne radnike u automehaničarskoj radnji. Raditi je moguće sezonski, povremeno ili za stalno.

OPIS RADNOG MJESTA:
održavanje i popravak svih vrsta automobila
inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača
auto dijagnostika i uklanjanje grešaka
priprema automobila za tehnički pregled
montaža guma
moguće zapošljavanje i autoelektričara

UVJETI:
srednja stručna sprema zanimanje automehaničar ili autoelektričar (ili preporuka poslodavca kao dokaz o iskustvu)
za pomoćne automehaničare uvjet je samo volja za radom, mogu biti NKV radnici (u slučaju da kandidat nema radnog iskustva, postoji mogućnost na tjedan dana obuke pred početak rada)
državljanstvo EU

NUDI SE:
stalni radni odnos (ili mogućnost povremenog ili sezonskog rada)
mjesečna netto 2000-2500 eura (za poreznu klasu 1)
satnica za automehaničare i autoelektričare s radnim iskustvom i poznavanjem njemačkog jezika je 17,00 eura brutto + 25% dodataka na prekovremene sate
satnica za automehaničare i autoelektričare bez radnog iskustva je 14,40 eura brutto + 25% dodataka na prekovremene sate
satnica za pomoćne radnike 14,40 eura brutto + 25% dodataka na prekovremene sate
moguće s vremenom povišice prema zaslugama na radnom mjestu
radna odjeća
daljnje usavršavanje
podrška i mogućnost napredovanja
ugodna radna okolina

Kontakt: +385 91 3838327
Email: irena.mirkovic@myfides.eu

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.