Barmen (m/ž)

Puno radno vrijeme
Sezonski posao
Potrebna stručna sprema: Srednja škola
Sa radnim iskustvom
Znanje jezika: Engleski

Pozivamo strastvene i iskusne barmene (m/ž) da se pridruže timu u hotelima s 4 zvjezdice na prekrasnoj Makarskoj Rivijeri tijekom ljetne sezone.

OPIS POSLA:
– priprema i posluživanje raznovrsnih koktela, pića i napitaka prema standardima hotela
– pružanje brze, profesionalne i gostoljubive usluge gostima hotela
– održavanje čistoće radnog prostora i urednost barova
– suradnja s ostalim članovima osoblja kako bi se osiguralo glatko funkcioniranje barmenskog odjela

UVJETI:
– prethodno iskustvo rada kao barmen/barmenka, po mogućnosti u hotelima ili ugostiteljskim objektima
– odlično poznavanje engleskog jezika
– izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost rada u dinamičnom okruženju
– znanje o različitim vrstama alkoholnih pića, koktela i njihovoj pripremi
– profesionalan pristup radu i visoka razina gostoljubivosti

NUDI SE:
– sezonski posao s početkom rada 20.04.-01.05.
– osiguran smještaj u jednokrevetnoj sobi
– osigurana 2 topla obroka
– slobodan dan u tjednu
– plaća 1000 eura netto + dodaci za rad nedjeljom, praznikom, rad noću

Prijave na linku:

Informacije na broju +385913838329

BRZA PRIJAVA

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.