Bravar/ica (m/ž) - Njemačka

Opis radnog mjesta
Mjesto:
Njemačka / okolica Ulma
Početak rada:
09.01.2023.
Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos
Rad na određeno vrijeme
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
O poslodavcu:
Njemačka agencija za zapošljavanje sa dugom tradicijom i odličnim uvjetima za zaposlenike/ice.

Opis radnog mjesta:
Bravarski poslovi u tvornici koja se bavi proizvodnjom strojeva.

Broj izvršitelja:
Zapošljavamo 2 izvršitelja.
Profil zaposlenika
Potrebna stručna sprema:
KV – kvalificirani
Potrebne godine iskustva:
Dvije godine
Znanje jezika:
njemački Osnovno
Vozačka dozvola:
B kategorija
Potrebna znanja i vještine:
Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, poznavanje njemačkog jezika

Pogodnosti koje nudimo
Plaća:
17.000 – 19.000 kn
Dodatne pogodnosti:
– osiguran i besplatan smještaj – njemačka prijava – kandidati/tkinje ne plaćaju proviziju – njemačko zdravstveno i mirovinsko osiguranje – dječji doplatak

Podaci o natječaju
Rok prijave: 23.12.2022.
Šifra natječaja: BIKA214596
Datum objave: 03.12.2022.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.