Čistač u kampu (m/ž)

Puno radno vrijeme
Sezonski posao
Sa radnim iskustvom
Pogodnosti za zaposlene: Smještaj

Tražimo marljive i odgovorne osobe za posao čistača/ice mobilnih kućica u kampu s 4* zvjezdice u prekrasnoj okolici Pule!

OPIS POSLA:
– čišćenje mobilnih kućica prema standardima visoke kvalitete
– održavanje urednosti i higijene unutar kućica

UVJETI:
– minimalno 2 godine iskustva na istim poslovima
– pouzdanost i odgovornost u obavljanju poslova čišćenja
– brzina u radu

NUDI SE:
– sezonski posao
– izrada radne dozvole na teret poslodavca
– osiguran besplatan smještaj
– osiguran prijevoz do posla i smještaja
– slobodan dan u tjednu
– plaća 1000 eura netto
– mogućnost ostvarivanja dodatnih bonusa

Ako ste spremni pridružiti se našem timu i postati dio kamperskog iskustva u prekrasnoj Istri, pošaljite svoj životopis na našu e-mail adresu katia.bozeglav@myfides.eu

Dodatne informacije na broju +385913838329

Radujemo se vašem pridruživanju našem timu!

BRZA PRIJAVA

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.