Kućni majstor (m/ž)

Puno radno vrijeme
Sezonski posao, Stalni radni odnos
Potrebna stručna sprema: Srednja škola
Sa radnim iskustvom

Apartmansko naselje u Medulinu u potrazi je za kućnim majstorom za sezonski rad s mogućnošću stalnog radnog odnosa.

Posao se nudi kandidatima iz Pule/okolice, a početak rada je planiran od odmah.

OPIS POSLA:
– održavanje apartmana i okoliša u naselju, intervencije popravaka.

UVJETI:
– eu državljanstvo
– iskustvo u radu na traženoj poziciji (1 godina)

NUDI SE:
– sezonski rad uz mogućnost stalnog radnog odnosa
– slobodan dan u tjednu
– rad u smjenama – u sezoni
– rad u jednoj smjeni + vikendi slobodni – van sezone
– osiguran obrok
– plaća 1000 eura netto

Prijave na linku:

Informacije na broju +385913838329

BRZA PRIJAVA

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.