Njegovatelj (M/Ž) - Italija

Puno radno vrijeme
Stalni radni odnos
Rad od kuće: Ne
Potrebna stručna sprema: Tečaj / Certifikat
Sa radnim iskustvom

Tražimo visoko profesionalne i motivirane njegovatelje koji će pomagati kvalificiranim medicinskim sestrama u pružanju kvalitetne zdravstvene njege u domovima za starije i nemoćne u Italiji.

U pitanju je stalni radni odnos, a prijaviti se mogu isključivo kandidati sa EU državljanstvom.
Poznavanje talijanskog ili engleskog nije uvjet.

OPIS POSLA:
– Stalno praćenje stanja korisnika i pružanje adekvatne njege prema individualnim potrebama korisnika
– Hranjenje, kupanje i presvlačenje korisnika te pomoć u održavanju cjelokupne higijene i dnevnih aktivnosti
– Praćenje kognitivnog, socijalnog, emocionalnog, fizičkog i funkcionalnog blagostanja korisnika
– Pomoć ostatku tima u provedbi terapijskih postupaka
– Održavanje higijene u bolesničkim sobama i redovita promjena posteljine
– Komunikacija s članovima obitelji i zdravstvenim timom

UVJETI:
– Posjedovanje EU državljanstva
– Posjedovanje diplome za njegovatelja
– Minimalno 2 godine radnog iskustva
– Poznavanje talijanskog ili engleskog je poželjno, ali nije uvjet
– Komunikativnost i odgovornost u svrhu izgradnje dugoročnih odnosa povjerenja s pacijentima
– Posvećenost i pozitivna energija

NUDI SE:

– Mjesečna plaća 1300 eura netto + dodaci za prekovremeni rad, noćne smjene i blagdane
– 13. plaća
– Pokriveno zdravstveno, socijalno i mirovinsko osiguranje
– Osiguran smještaj
– Organizirani tečaj talijanskog jezika
– 26 dana godišnjeg odmora
– Prilikom prijave priložiti životopis na engleskom, talijanskom ili materinjem jeziku.

Za više informacija:

natalija.drasovic@myfides.eu
📞+385 91 3838327

My Fides j.d.o.o.
Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobivenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:

u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, izdane 3. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
i dozvole za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 izdane 18. prosinca 2017. godine, KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

BRZA PRIJAVA NA OGLAS

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.