Radnik/ica u preradi mesa (besplatan smještaj)

EVOM d.o.o. za našeg klijenta, jednog od vodećih austrijskih proizvođača gotovih jela, traži 10 radnika koji će raditi u proizvodnji u prehrambenoj industriji. Obavezno je EU državljanstvo.

Opis radnog mjesta:

rad u prehrambenoj tvrtki na području unaprijed pripremljenih jela
posao uključuje jednostavnu preradu mesa i hrane, pakiranje, rad na traci,
radno mjesto se nalazi u okolici Liezena, sat vremena putovanja iznad Graza
rad u više smjena od ponedjeljka do petka (katkada i subote)
Potrebna znanja i vještine:

obavezno je znanje njemačkog jezika barem na razini A2
poželjna je vozačka dozvola B kategorije i vlastiti auto za dolazak na rad
Uvjeti rada:

Plaća je 2000 – 2250 EUR neto + još 13. i 14. plača
besplatan smještaj
NAPOMENA: Razgovori su u Austriji uskoro svaki četvrtak.

Radujemo se vašoj prijavi sa njemačkim životopisom na mail: darko@evom.si ili Whats App.

Više informacija na +386 31 343 634 ili +43 667 7967087

EVOM d.o.o. I Poljska ulica 12 I 9000 Murska Sobota

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.