Radnik u proizvodnji 10 - 11 € po satu - Njemačka

Za njemačkog klijenta tražimo više radnika u proizvodnji za dugoročni angažman u gradu Gera. Iskustvo te poznavanje stranih jezika su poželjni, ali ne i uvjet.

Opis posla:

obrađivanje stakla prozora uz pomoć mašine
obrađivanje i spajanje PVC komada
spajanje stakla na PVC prozor
kontroliranje gotovih PVC prozora
Uvjeti:

eu državljanstvo
dobra fizička sprema
nadarenost i interes za tehničke poslove
iskustvo u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet
posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog automobila je prednost, ali nije uvjet
Nudi se:

dugoročan posao
rad u smjenama od ponedjeljka do petka s mogućnošću rada i subotom
ukoliko postoji interes kandidata za rad nedjeljom i ima dovoljno posla, moguće je raditi i nedjeljom uz nadoplatu 50% na osnovnu satnicu
organiziran smještaj u jednokrevetnim sobama
organiziran prijevoz do posla (ukoliko je potrebno)
početna brutto satnica u iznosu od 10,45 eura
automatsko povećanje satnice svakih par mjeseci (prvo povećanje slijedi nakon 6 tjedana rada na 11,18 eura brutto, zatim nakon 3 mjeseca na 11,50 eura brutto, pa nakon 5 mjeseci na 12,01 eura brutto i nakon 15 mjeseci na 15,05 eura brutto)

Kontakt: +385913838326; +385913838327

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.