Radnik u proizvodnji (m/ž) - Njemaćka

Za njemačkog klijenta tražimo više radnika za dugoročni angažman u proizvodnjama različitih dobara. Pozivamo sve kandidate s iskustvom i bez iskustva, sa znanjem njemačkog jezika da se prijave na oglas kako bi bili jedan korak bliže zaposlenju u Njemačkoj.

OPIS POSLA:
jednostavne proizvodne aktivnosti koje svatko sa željom za učenjem može obavljati
punjenje, pakiranje, označavanje, spremanje i slanje gotovih proizvoda
samostalno rukovanje, nadgledanje i kontrola različitih proizvodnih postrojenja
izrada dokumentacije prema dobivenim uputama
poštivanje i kontrola mjera kvalitete
UVJETI:
posjedovanje državljanstva jedne od članica EU-a
spremnost rada u 4 smjene
poznavanje njemačkog jezika minimalno na A2 razini (poželjno i više)
samostalnost
pouzdanost
točnost
sposobnost i želja rada u timu
dobra fizička sprema
dobar vid
iskustvo u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet
posjedovanje vlastitog automobila je poželjno, ali nije uvjet
NUDI SE:
siguran i dugoročan posao u proizvodnji začina, staklenih vlakana, parfema, plastike, medicinskih ili automobilskih dijelova, metalnoj industriji
brz početak rada
organiziran smještaj uz nadoplatu
početna brutto satnica u iznosu od 12,43 eura
automatsko povećanje satnice nakon 6 tjedana rada
dodatci na satnicu od 25% za noćni rad, 50% za rad nedjeljom i 100% za rad praznikom
mogućnost dogovora oko financiranja ili refundacije troškova putovanja do Njemačke
besplatna radna odjeća, ako je ista potrebna za rad
besplatan preventivni zdravstveni pregled, ukoliko je isti potreban
Ljubazno molimo da prilikom prijave priložite životopis na engleskom ili njemačkom jeziku.

Prijave na linku:

Informacije na broju +385 91 383 8329

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.