Referent nabave - pripravnik (m/ž)

Puno radno vrijeme
Stalni radni odnos

Lokacija: Jankomir, Zagreb

Opis posla

Pruža operativnu i administrativnu podršku Referentima Nabave za određene kategorije asortimana roba i ostale poslove, prema nalogu Voditelju Nabave
Prati i analizira tržište te izrađuje Excel tablice potrebne za efikasno upravljanje asortimanom kategorije roba
Prikuplja cjenike materijala i redovno ih ažurira
Komunicira i pregovara s domaćim i inozemnim dobavljačima
Komunicira s ostalim sektorima unutar Kompanije
Arhivira dokumentaciju unutar Odjela Nabave
Nudimo

Mogućnost da budeš dio renomirane, rastuće kompanije sa sljedećim benefitima:

Klizno radno vrijeme s početkom od 7 do 9 sati
Naknadu za prijevoz
Subvencionirani ručak u sklopu kantine te besplatna kava ili čaj za dobro jutro
Razvojne i stručne edukacije na godišnjoj razini
Mogućnost stimulacije za izvanredne rezultate
Božićnica, Uskrsnica i ostale prigodne nagrade
Poklon paket za rođenje djeteta
Njegovanje zdravlja kroz interni Health day i subvenciju Multisport kartice
Organizirana druženja van kompanije: predstave, kino eventi, domjenci
Nagrađivanje godina lojalnosti
Mogućnost povoljnijih usluga naših dobavljača i partnera, sukladno aktualnoj ponudi
Koga tražimo i što očekujemo?

Minimalno srednjoškolsko ekonomsko usmjerenje ili trgovačku školu
Poznavanje građevinskog materijala na osnovnoj razini, s afinitetom učenja na detaljnijoj razini
Pouzdanost, odgovornost i posvećenost radnim zadacima
Organizacijske sposobnosti, sposobnost pregovaranja, komunikativnost
Sposobnost donošenja zaključka temeljem usporedbe istovrsnih podataka
Aktivno znanje engleskog jezika
Aktivan rad na računalu (napredno korištenje Excela)

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.