Skladištar 13 - 15 € po satu - Njemačka

O nama

Be4work GmbH je Njemačka tvrtka za zapošljavanje u Njemačkoj sa sjedištem u Heddesheimu.Od 2013 godine radimo s mnogim tvrtkama koje djeluju u različitim industrijama.Prednosti naših klijenata i zadovoljstvo naših zaposlenika opravdavaju bitnost našeg poslovanja. Mi smo tvrka koja djeluje za sve što se tiče posla, zapošljavanja i smještaja. Podržavamo sektor koji uključuje trajno zapošljavanje i osobno savjetovanje. be4work: link (http://www.be4work.com/hrv/)

Što tražimo:

Pozicija: Radnik u skladištu/Lageru

Potrebno: EU Papiri ili viza ne ovisna o tvrtci.

Mjesto rada: Neuss bei Düsseldorf,Heddesheim / Mannheim/ Mainz/

Uvjeti:

-NJEMAČKI A2 govor, čitanje, pisanje

-U slučaju da njemački nije na željenoj razini, može i engleski.

-Prednost je iskustvo u lageru

Radno vrijeme: otprilike 160sati mjesećno PON-SUB ili NED-SUB u (smjene su 06:00-20:00h ili 20:00-06:00h)

Opis posla: Skladištenje/Transport dobara

-Spremanje narudžbi putem sustava Pick By Voice

-Općeniti rad u lageru.

Što nudimo:

Plaća: Satnica pocetna je od 12.50 eura, ovisno o kvalifikacijama, polozeni viljuskar i slicno.

Smještaj je osiguran od strane poslodavca, osigurana soba dvije osobe po sobi.

-Prva porezna klasa izlazi cca 1425 do 1550 neto mjesećno prije plaćanja smještaja

Dodatne pogodnosti:

Plaćen godišnji odmor, Božićnica i Urlaubsgeld

Nudimo pomoć prilikom prijave prebivališta, zdravstvenog i svih ostalih upita na dnevnoj bazi.

Kontakt:

viber ili what´s app: +385 98 931 3447

Viber, Whats´app : +49 1522 1855272

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.