Vozač C+E

Puno radno vrijeme
Stalni radni odnos
Rad od kuće: Ne
Sa radnim iskustvom
Vozačka dozvola: C+E

Opis posla:

Tražimo iskusnog i odgovornog vozača C+E kategorije za rad u međunarodnom prijevozu. Posao obuhvaća upravljanje šleperima i tandemima na rutama kroz različite europske zemlje.

UVJETI:

Posjedovanje vozačke dozvole C+E kategorije

KOD 95 (potrebna obuka i certifikat)

Poznavanje engleskog jezika (komunikacija i radna dokumentacija)

Poželjno iskustvo u međunarodnom prijevozu

Prednost imaju kandidati sa ADR certifikatom

Pouzdanost, odgovornost i profesionalan pristup radu

Nudimo:

Stabilan i siguran posao u uglednoj kompaniji

Konkurentnu plaću i redovna primanja

Moderne i dobro održavane kamione

Prijateljsko radno okruženje

Mogućnost profesionalnog usavršavanja

Kako se prijaviti:
Svi zainteresirani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail: ana@jobhunter.hr ili WhatsApp +385 95 228 2208

Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne priče u međunarodnom prijevozu!

BRZA PRIJAVA

Click or drag a file to this area to upload.

Registriraj se

Resetiraj lozinku

Unesite svoje korisničko ime i adresu e-pošte. Na vašu adresu e-pošte poslati ćemo vam poruku s poveznicom za kreiranje nove lozinke.

Pretplate

Za pregled informacija o kandidatima, morate biti ili tvrtka ili agencija za zapošljavanje s jednim od naših pretplatničkih paketa. Pretplatite se putem donjeg linka kako biste pristupili informacijama kandidata.